Divisie OKB
TeamPWDL+-P
1Barrock4310301010
2Randstad 233002469
3Haarderhof 1421124167
4Wertha 1421123177
5Bei D'r Friets320116146
6Harie Boys22001646
7Manilla Vision21101194
8Da Capo 1310213173
9Sjeigel 1301211191
10Capucijn 130128221
11Op De Bösch 2400412280
12Randstad Rebbels30032280

Kampioen
Promoveerd
Degradeerd
  * = 3 punten in mindering op eindstand
** = 6 punten in mindering op eindstand
                                          *** = Uit competitie


Week: 41     Donderdag 11 Oktober 2018
Randstad 2-Capucijn 19-1
Manilla Vision-Wertha 15-5
Barrock-Bei D'r Friets6-4
Harie Boys-Op De Bösch 26-4
Haarderhof 1-Randstad Rebbels8-2
Sjeigel 1-Da Capo 14-6

Week: 42     Donderdag 18 Oktober 2018
Da Capo 1-Wertha 13-7
Bei D'r Friets-Manilla Vision0-0
Op De Bösch 2-Barrock1-9
Randstad Rebbels-Harie Boys0-10
Sjeigel 1-Randstad 22-8
Capucijn 1-Haarderhof 12-8

Week: 43     Donderdag 25 Oktober 2018
Wertha 1-Bei D'r Friets4-6
Manilla Vision-Op De Bösch 26-4
Barrock-Randstad Rebbels10-0
Harie Boys-Capucijn 10-0
Haarderhof 1-Sjeigel 15-5
Randstad 2-Da Capo 10-0

Week: 45     Donderdag 8 November 2018
Capucijn 1-Barrock5-5
Op De Bösch 2-Wertha 13-7
Sjeigel 1-Harie Boys0-0
Randstad Rebbels-Manilla Vision0-0
Bei D'r Friets-Da Capo 16-4
Randstad 2-Haarderhof 17-3

Week: 46     Donderdag 15 November 2018
Bei D'r Friets-Op De Bösch 20-0
Wertha 1-Randstad Rebbels0-0
Manilla Vision-Capucijn 10-0
Barrock-Sjeigel 10-0
Harie Boys-Randstad 20-0
Da Capo 1-Haarderhof 10-0

Week: 47     Donderdag 22 November 2018
Op De Bösch 2-Da Capo 10-0
Randstad Rebbels-Bei D'r Friets0-0
Capucijn 1-Wertha 10-0
Sjeigel 1-Manilla Vision0-0
Randstad 2-Barrock0-0
Haarderhof 1-Harie Boys0-0

Week: 48     Donderdag 29 November 2018
Op De Bösch 2-Randstad Rebbels0-0
Bei D'r Friets-Capucijn 10-0
Wertha 1-Sjeigel 10-0
Manilla Vision-Randstad 20-0
Barrock-Haarderhof 10-0
Da Capo 1-Harie Boys0-0

Week: 50     Donderdag 13 December 2018
Randstad Rebbels-Da Capo 10-0
Capucijn 1-Op De Bösch 20-0
Sjeigel 1-Bei D'r Friets0-0
Randstad 2-Wertha 10-0
Haarderhof 1-Manilla Vision0-0
Harie Boys-Barrock0-0

Week: 51     Donderdag 20 December 2018
Randstad Rebbels-Capucijn 10-0
Op De Bösch 2-Sjeigel 10-0
Bei D'r Friets-Randstad 20-0
Wertha 1-Haarderhof 10-0
Manilla Vision-Harie Boys0-0
Da Capo 1-Barrock0-0

Week: 2     Donderdag 10 Januari 2019
Capucijn 1-Da Capo 10-0
Sjeigel 1-Randstad Rebbels0-0
Randstad 2-Op De Bösch 20-0
Haarderhof 1-Bei D'r Friets0-0
Harie Boys-Wertha 10-0
Barrock-Manilla Vision0-0

Week: 3     Donderdag 17 Januari 2019
Capucijn 1-Sjeigel 10-0
Randstad Rebbels-Randstad 20-0
Op De Bösch 2-Haarderhof 10-0
Bei D'r Friets-Harie Boys0-0
Wertha 1-Barrock0-0
Da Capo 1-Manilla Vision0-0

Week: 5     Donderdag 31 Januari 2019
Da Capo 1-Sjeigel 10-0
Capucijn 1-Randstad 20-0
Randstad Rebbels-Haarderhof 10-0
Op De Bösch 2-Harie Boys0-0
Bei D'r Friets-Barrock0-0
Wertha 1-Manilla Vision0-0

Week: 6     Donderdag 7 Februari 2019
Randstad 2-Sjeigel 10-0
Haarderhof 1-Capucijn 10-0
Harie Boys-Randstad Rebbels0-0
Barrock-Op De Bösch 20-0
Manilla Vision-Bei D'r Friets0-0
Wertha 1-Da Capo 10-0

Week: 8     Donderdag 21 Februari 2019
Da Capo 1-Randstad 20-0
Sjeigel 1-Haarderhof 10-0
Capucijn 1-Harie Boys0-0
Randstad Rebbels-Barrock0-0
Op De Bösch 2-Manilla Vision0-0
Bei D'r Friets-Wertha 10-0

Week: 9     Donderdag 28 Februari 2019
Da Capo 1-Bei D'r Friets0-0
Wertha 1-Op De Bösch 20-0
Manilla Vision-Randstad Rebbels0-0
Barrock-Capucijn 10-0
Harie Boys-Sjeigel 10-0
Haarderhof 1-Randstad 20-0

Week: 11     Donderdag 14 Maart 2019
Op De Bösch 2-Bei D'r Friets0-0
Randstad Rebbels-Wertha 10-0
Capucijn 1-Manilla Vision0-0
Sjeigel 1-Barrock0-0
Randstad 2-Harie Boys0-0
Haarderhof 1-Da Capo 10-0

Week: 12     Donderdag 21 Maart 2019
Da Capo 1-Op De Bösch 20-0
Bei D'r Friets-Randstad Rebbels0-0
Wertha 1-Capucijn 10-0
Manilla Vision-Sjeigel 10-0
Barrock-Randstad 20-0
Harie Boys-Haarderhof 10-0

Week: 14     Donderdag 4 April 2019
Randstad Rebbels-Op De Bösch 20-0
Capucijn 1-Bei D'r Friets0-0
Sjeigel 1-Wertha 10-0
Randstad 2-Manilla Vision0-0
Haarderhof 1-Barrock0-0
Harie Boys-Da Capo 10-0

Week: 15     Donderdag 11 April 2019
Da Capo 1-Randstad Rebbels0-0
Op De Bösch 2-Capucijn 10-0
Bei D'r Friets-Sjeigel 10-0
Wertha 1-Randstad 20-0
Manilla Vision-Haarderhof 10-0
Barrock-Harie Boys0-0

Week: 16     Donderdag 18 April 2019
Capucijn 1-Randstad Rebbels0-0
Sjeigel 1-Op De Bösch 20-0
Randstad 2-Bei D'r Friets0-0
Haarderhof 1-Wertha 10-0
Harie Boys-Manilla Vision0-0
Barrock-Da Capo 10-0

Week: 19     Donderdag 9 Mei 2019
Da Capo 1-Capucijn 10-0
Randstad Rebbels-Sjeigel 10-0
Op De Bösch 2-Randstad 20-0
Bei D'r Friets-Haarderhof 10-0
Wertha 1-Harie Boys0-0
Manilla Vision-Barrock0-0

Week: 20     Donderdag 16 Mei 2019
Sjeigel 1-Capucijn 10-0
Randstad 2-Randstad Rebbels0-0
Haarderhof 1-Op De Bösch 20-0
Harie Boys-Bei D'r Friets0-0
Barrock-Wertha 10-0
Manilla Vision-Da Capo 10-0