Divisie OKA
TeamPWDL+-P
1Scorpions330020109
2Eck 1421125157
3Shanghai de Sjloes 1421122187
4Sport 1420222186
5Oppe Platz320118126
6Barrels Zöstere 1412119215
7Klaver Vier 1312017135
8Dartcafe Nouveau 1411215254
9Beegter Bouncers 1410314263
10Benelux 1402216242
11Trefpunt Genhout 1301212181
12Vrij Overgangs Klasse A0000000

Kampioen
Promoveerd
Degradeerd
  * = 3 punten in mindering op eindstand
** = 6 punten in mindering op eindstand
                                          *** = Uit competitie


Week: 41     Donderdag 11 Oktober 2018
Klaver Vier 1-Trefpunt Genhout 15-5
Oppe Platz-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Shanghai de Sjloes 1-Beegter Bouncers 18-2
Dartcafe Nouveau 1-Eck 10-10
Benelux 1-Sport 12-8
Barrels Zöstere 1-Scorpions3-7

Week: 42     Donderdag 18 Oktober 2018
Scorpions-Trefpunt Genhout 17-3
Vrij Overgangs Klasse A-Klaver Vier 10-0
Beegter Bouncers 1-Oppe Platz3-7
Eck 1-Shanghai de Sjloes 17-3
Sport 1-Dartcafe Nouveau 14-6
Barrels Zöstere 1-Benelux 15-5

Week: 43     Donderdag 25 Oktober 2018
Trefpunt Genhout 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Klaver Vier 1-Beegter Bouncers 17-3
Oppe Platz-Eck 17-3
Shanghai de Sjloes 1-Sport 16-4
Dartcafe Nouveau 1-Barrels Zöstere 14-6
Benelux 1-Scorpions4-6

Week: 45     Donderdag 8 November 2018
Benelux 1-Dartcafe Nouveau 15-5
Barrels Zöstere 1-Shanghai de Sjloes 15-5
Sport 1-Oppe Platz6-4
Eck 1-Klaver Vier 15-5
Beegter Bouncers 1-Trefpunt Genhout 16-4
Vrij Overgangs Klasse A-Scorpions0-0

Week: 46     Donderdag 15 November 2018
Scorpions-Dartcafe Nouveau 10-0
Shanghai de Sjloes 1-Benelux 10-0
Oppe Platz-Barrels Zöstere 10-0
Klaver Vier 1-Sport 10-0
Trefpunt Genhout 1-Eck 10-0
Vrij Overgangs Klasse A-Beegter Bouncers 10-0

Week: 47     Donderdag 22 November 2018
Dartcafe Nouveau 1-Shanghai de Sjloes 10-0
Barrels Zöstere 1-Klaver Vier 10-0
Benelux 1-Oppe Platz0-0
Sport 1-Trefpunt Genhout 10-0
Eck 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Beegter Bouncers 1-Scorpions0-0

Week: 48     Donderdag 29 November 2018
Trefpunt Genhout 1-Barrels Zöstere 10-0
Vrij Overgangs Klasse A-Sport 10-0
Beegter Bouncers 1-Eck 10-0
Scorpions-Shanghai de Sjloes 10-0
Oppe Platz-Dartcafe Nouveau 10-0
Klaver Vier 1-Benelux 10-0

Week: 50     Donderdag 13 December 2018
Shanghai de Sjloes 1-Oppe Platz0-0
Dartcafe Nouveau 1-Klaver Vier 10-0
Benelux 1-Trefpunt Genhout 10-0
Barrels Zöstere 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Sport 1-Beegter Bouncers 10-0
Eck 1-Scorpions0-0

Week: 51     Donderdag 20 December 2018
Scorpions-Oppe Platz0-0
Klaver Vier 1-Shanghai de Sjloes 10-0
Trefpunt Genhout 1-Dartcafe Nouveau 10-0
Vrij Overgangs Klasse A-Benelux 10-0
Beegter Bouncers 1-Barrels Zöstere 10-0
Eck 1-Sport 10-0

Week: 2     Donderdag 10 Januari 2019
Oppe Platz-Klaver Vier 10-0
Shanghai de Sjloes 1-Trefpunt Genhout 10-0
Dartcafe Nouveau 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Benelux 1-Beegter Bouncers 10-0
Barrels Zöstere 1-Eck 10-0
Sport 1-Scorpions0-0

Week: 3     Donderdag 17 Januari 2019
Scorpions-Klaver Vier 10-0
Trefpunt Genhout 1-Oppe Platz0-0
Vrij Overgangs Klasse A-Shanghai de Sjloes 10-0
Beegter Bouncers 1-Dartcafe Nouveau 10-0
Eck 1-Benelux 10-0
Sport 1-Barrels Zöstere 10-0

Week: 5     Donderdag 31 Januari 2019
Trefpunt Genhout 1-Klaver Vier 10-0
Vrij Overgangs Klasse A-Oppe Platz0-0
Beegter Bouncers 1-Shanghai de Sjloes 10-0
Eck 1-Dartcafe Nouveau 10-0
Sport 1-Benelux 10-0
Scorpions-Barrels Zöstere 10-0

Week: 6     Donderdag 7 Februari 2019
Trefpunt Genhout 1-Scorpions0-0
Klaver Vier 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Oppe Platz-Beegter Bouncers 10-0
Shanghai de Sjloes 1-Eck 10-0
Dartcafe Nouveau 1-Sport 10-0
Benelux 1-Barrels Zöstere 10-0

Week: 8     Donderdag 21 Februari 2019
Vrij Overgangs Klasse A-Trefpunt Genhout 10-0
Beegter Bouncers 1-Klaver Vier 10-0
Eck 1-Oppe Platz0-0
Sport 1-Shanghai de Sjloes 10-0
Barrels Zöstere 1-Dartcafe Nouveau 10-0
Scorpions-Benelux 10-0

Week: 9     Donderdag 28 Februari 2019
Dartcafe Nouveau 1-Benelux 10-0
Shanghai de Sjloes 1-Barrels Zöstere 10-0
Oppe Platz-Sport 10-0
Klaver Vier 1-Eck 10-0
Trefpunt Genhout 1-Beegter Bouncers 10-0
Scorpions-Vrij Overgangs Klasse A0-0

Week: 11     Donderdag 14 Maart 2019
Dartcafe Nouveau 1-Scorpions0-0
Benelux 1-Shanghai de Sjloes 10-0
Barrels Zöstere 1-Oppe Platz0-0
Sport 1-Klaver Vier 10-0
Eck 1-Trefpunt Genhout 10-0
Beegter Bouncers 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0

Week: 12     Donderdag 21 Maart 2019
Shanghai de Sjloes 1-Dartcafe Nouveau 10-0
Oppe Platz-Benelux 10-0
Klaver Vier 1-Barrels Zöstere 10-0
Trefpunt Genhout 1-Sport 10-0
Vrij Overgangs Klasse A-Eck 10-0
Scorpions-Beegter Bouncers 10-0

Week: 14     Donderdag 4 April 2019
Shanghai de Sjloes 1-Scorpions0-0
Dartcafe Nouveau 1-Oppe Platz0-0
Benelux 1-Klaver Vier 10-0
Barrels Zöstere 1-Trefpunt Genhout 10-0
Sport 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Eck 1-Beegter Bouncers 10-0

Week: 15     Donderdag 11 April 2019
Vrij Overgangs Klasse A-Barrels Zöstere 10-0
Beegter Bouncers 1-Sport 10-0
Scorpions-Eck 10-0
Trefpunt Genhout 1-Benelux 10-0
Klaver Vier 1-Dartcafe Nouveau 10-0
Oppe Platz-Shanghai de Sjloes 10-0

Week: 16     Donderdag 18 April 2019
Sport 1-Eck 10-0
Barrels Zöstere 1-Beegter Bouncers 10-0
Benelux 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Dartcafe Nouveau 1-Trefpunt Genhout 10-0
Shanghai de Sjloes 1-Klaver Vier 10-0
Oppe Platz-Scorpions0-0

Week: 19     Donderdag 9 Mei 2019
Scorpions-Sport 10-0
Eck 1-Barrels Zöstere 10-0
Beegter Bouncers 1-Benelux 10-0
Vrij Overgangs Klasse A-Dartcafe Nouveau 10-0
Trefpunt Genhout 1-Shanghai de Sjloes 10-0
Klaver Vier 1-Oppe Platz0-0

Week: 20     Donderdag 16 Mei 2019
Barrels Zöstere 1-Sport 10-0
Benelux 1-Eck 10-0
Dartcafe Nouveau 1-Beegter Bouncers 10-0
Shanghai de Sjloes 1-Vrij Overgangs Klasse A0-0
Oppe Platz-Trefpunt Genhout 10-0
Klaver Vier 1-Scorpions0-0