Divisie ERE
TeamPWDL+-P
1Op De Bösch 1440034612
2Randstad 1440031912
3Buccaneers 1430124169
4Trefpunt Heerlen320119116
5Hoof410316243
6Guasco310213173
7Treffers 99 1310210203
8Galouppe310210203
9Lämke 1210110103
10Raodhoes 130037230
11Nouveau Bitches30036240
12Vrij Divisie Ere0000000

Kampioen
Promoveerd
Degradeerd
  * = 3 punten in mindering op eindstand
** = 6 punten in mindering op eindstand
                                          *** = Uit competitie


Week: 41     Donderdag 11 Oktober 2018
Nouveau Bitches-Vrij Divisie Ere0-0
Buccaneers 1-Hoof6-4
Guasco-Randstad 10-10
Treffers 99 1-Trefpunt Heerlen3-7
Lämke 1-Op De Bösch 12-8
Galouppe-Raodhoes 16-4

Week: 42     Donderdag 18 Oktober 2018
Randstad 1-Raodhoes 18-2
Trefpunt Heerlen-Galouppe8-2
Vrij Divisie Ere-Lämke 10-0
Hoof-Nouveau Bitches6-4
Op De Bösch 1-Treffers 99 19-1
Guasco-Buccaneers 14-6

Week: 43     Donderdag 25 Oktober 2018
Buccaneers 1-Randstad 13-7
Treffers 99 1-Vrij Divisie Ere0-0
Raodhoes 1-Trefpunt Heerlen0-0
Lämke 1-Hoof8-2
Nouveau Bitches-Guasco1-9
Galouppe-Op De Bösch 12-8

Week: 45     Donderdag 8 November 2018
Hoof-Treffers 99 14-6
Guasco-Lämke 10-0
Buccaneers 1-Nouveau Bitches9-1
Vrij Divisie Ere-Galouppe0-0
Trefpunt Heerlen-Randstad 14-6
Op De Bösch 1-Raodhoes 19-1

Week: 46     Donderdag 15 November 2018
Trefpunt Heerlen-Op De Bösch 10-0
Randstad 1-Nouveau Bitches0-0
Lämke 1-Buccaneers 10-0
Treffers 99 1-Guasco0-0
Galouppe-Hoof0-0
Raodhoes 1-Vrij Divisie Ere0-0

Week: 47     Donderdag 22 November 2018
Nouveau Bitches-Lämke 10-0
Buccaneers 1-Treffers 99 10-0
Guasco-Galouppe0-0
Hoof-Raodhoes 10-0
Vrij Divisie Ere-Trefpunt Heerlen0-0
Op De Bösch 1-Randstad 10-0

Week: 48     Donderdag 29 November 2018
Randstad 1-Lämke 10-0
Treffers 99 1-Nouveau Bitches0-0
Galouppe-Buccaneers 10-0
Raodhoes 1-Guasco0-0
Trefpunt Heerlen-Hoof0-0
Op De Bösch 1-Vrij Divisie Ere0-0

Week: 50     Donderdag 13 December 2018
Lämke 1-Treffers 99 10-0
Nouveau Bitches-Galouppe0-0
Buccaneers 1-Raodhoes 10-0
Guasco-Trefpunt Heerlen0-0
Hoof-Op De Bösch 10-0
Vrij Divisie Ere-Randstad 10-0

Week: 51     Donderdag 20 December 2018
Randstad 1-Treffers 99 10-0
Galouppe-Lämke 10-0
Raodhoes 1-Nouveau Bitches0-0
Trefpunt Heerlen-Buccaneers 10-0
Op De Bösch 1-Guasco0-0
Vrij Divisie Ere-Hoof0-0

Week: 2     Donderdag 10 Januari 2019
Treffers 99 1-Galouppe0-0
Lämke 1-Raodhoes 10-0
Nouveau Bitches-Trefpunt Heerlen0-0
Buccaneers 1-Op De Bösch 10-0
Guasco-Vrij Divisie Ere0-0
Hoof-Randstad 10-0

Week: 3     Donderdag 17 Januari 2019
Randstad 1-Galouppe0-0
Raodhoes 1-Treffers 99 10-0
Trefpunt Heerlen-Lämke 10-0
Op De Bösch 1-Nouveau Bitches0-0
Vrij Divisie Ere-Buccaneers 10-0
Hoof-Guasco0-0

Week: 5     Donderdag 31 Januari 2019
Raodhoes 1-Galouppe0-0
Trefpunt Heerlen-Treffers 99 10-0
Vrij Divisie Ere-Nouveau Bitches0-0
Op De Bösch 1-Lämke 10-0
Hoof-Buccaneers 10-0
Randstad 1-Guasco0-0

Week: 6     Donderdag 7 Februari 2019
Raodhoes 1-Randstad 10-0
Galouppe-Trefpunt Heerlen0-0
Treffers 99 1-Op De Bösch 10-0
Lämke 1-Vrij Divisie Ere0-0
Nouveau Bitches-Hoof0-0
Buccaneers 1-Guasco0-0

Week: 8     Donderdag 21 Februari 2019
Trefpunt Heerlen-Raodhoes 10-0
Op De Bösch 1-Galouppe0-0
Vrij Divisie Ere-Treffers 99 10-0
Hoof-Lämke 10-0
Guasco-Nouveau Bitches0-0
Randstad 1-Buccaneers 10-0

Week: 9     Donderdag 28 Februari 2019
Nouveau Bitches-Buccaneers 10-0
Lämke 1-Guasco0-0
Treffers 99 1-Hoof0-0
Galouppe-Vrij Divisie Ere0-0
Raodhoes 1-Op De Bösch 10-0
Randstad 1-Trefpunt Heerlen0-0

Week: 11     Donderdag 14 Maart 2019
Nouveau Bitches-Randstad 10-0
Buccaneers 1-Lämke 10-0
Guasco-Treffers 99 10-0
Hoof-Galouppe0-0
Vrij Divisie Ere-Raodhoes 10-0
Op De Bösch 1-Trefpunt Heerlen0-0

Week: 12     Donderdag 21 Maart 2019
Raodhoes 1-Hoof0-0
Trefpunt Heerlen-Vrij Divisie Ere0-0
Randstad 1-Op De Bösch 10-0
Lämke 1-Nouveau Bitches0-0
Treffers 99 1-Buccaneers 10-0
Galouppe-Guasco0-0

Week: 14     Donderdag 4 April 2019
Lämke 1-Randstad 10-0
Nouveau Bitches-Treffers 99 10-0
Buccaneers 1-Galouppe0-0
Guasco-Raodhoes 10-0
Hoof-Trefpunt Heerlen0-0
Vrij Divisie Ere-Op De Bösch 10-0

Week: 15     Donderdag 11 April 2019
Treffers 99 1-Lämke 10-0
Galouppe-Nouveau Bitches0-0
Raodhoes 1-Buccaneers 10-0
Trefpunt Heerlen-Guasco0-0
Op De Bösch 1-Hoof0-0
Randstad 1-Vrij Divisie Ere0-0

Week: 16     Donderdag 18 April 2019
Treffers 99 1-Randstad 10-0
Lämke 1-Galouppe0-0
Nouveau Bitches-Raodhoes 10-0
Buccaneers 1-Trefpunt Heerlen0-0
Guasco-Op De Bösch 10-0
Hoof-Vrij Divisie Ere0-0

Week: 19     Donderdag 9 Mei 2019
Galouppe-Treffers 99 10-0
Raodhoes 1-Lämke 10-0
Trefpunt Heerlen-Nouveau Bitches0-0
Op De Bösch 1-Buccaneers 10-0
Vrij Divisie Ere-Guasco0-0
Randstad 1-Hoof0-0

Week: 20     Donderdag 16 Mei 2019
Guasco-Hoof0-0
Galouppe-Randstad 10-0
Treffers 99 1-Raodhoes 10-0
Lämke 1-Trefpunt Heerlen0-0
Nouveau Bitches-Op De Bösch 10-0
Buccaneers 1-Vrij Divisie Ere0-0