Divisie 4A
TeamPWDL+-P
1Wilhelmina2017301544654
2CTS Sittardia2013341307042
3Notenbalk 22012351208039
4Auwt Baek 22012171316937
5Shanghai de Sjloes 32012171109037
6De Bok Vet2011271089235
7Huipke Biejein2010281138732
8Treffers 99 52053127812218
9Trefpunt Genhout 22052137612417
10Weverke ***202018341666
11Sjus Mis201019461543
12Vrij Divisie 4A0000000

Kampioen
Promoveerd
Degradeerd
  * = 3 punten in mindering op eindstand
** = 6 punten in mindering op eindstand
                                          *** = Uit competitie


Week: 41     Maandag 8 Oktober 2018
Vrij Divisie 4A-De Bok Vet0-0
Huipke Biejein-Wilhelmina2-8
Trefpunt Genhout 2-CTS Sittardia0-10
Treffers 99 5-Notenbalk 24-6
Shanghai de Sjloes 3-Sjus Mis8-2
Auwt Baek 2-Weverke ***9-1

Week: 42     Maandag 15 Oktober 2018
Weverke ***-De Bok Vet3-7
Wilhelmina-Vrij Divisie 4A0-0
CTS Sittardia-Huipke Biejein6-4
Notenbalk 2-Trefpunt Genhout 27-3
Sjus Mis-Treffers 99 54-6
Auwt Baek 2-Shanghai de Sjloes 38-2

Week: 43     Maandag 22 Oktober 2018
Huipke Biejein-Notenbalk 24-6
Trefpunt Genhout 2-Sjus Mis7-3
Treffers 99 5-Auwt Baek 22-8
Shanghai de Sjloes 3-Weverke ***6-4
Vrij Divisie 4A-CTS Sittardia0-0
De Bok Vet-Wilhelmina3-7

Week: 45     Maandag 5 November 2018
Wilhelmina-Weverke ***10-0
CTS Sittardia-De Bok Vet5-5
Notenbalk 2-Vrij Divisie 4A0-0
Sjus Mis-Huipke Biejein0-10
Auwt Baek 2-Trefpunt Genhout 28-2
Shanghai de Sjloes 3-Treffers 99 57-3

Week: 46     Maandag 12 November 2018
Wilhelmina-CTS Sittardia7-3
De Bok Vet-Notenbalk 26-4
Vrij Divisie 4A-Sjus Mis0-0
Huipke Biejein-Auwt Baek 24-6
Trefpunt Genhout 2-Shanghai de Sjloes 34-6
Weverke ***-Treffers 99 57-3

Week: 47     Maandag 19 November 2018
CTS Sittardia-Weverke ***8-2
Notenbalk 2-Wilhelmina3-7
Sjus Mis-De Bok Vet4-6
Auwt Baek 2-Vrij Divisie 4A0-0
Shanghai de Sjloes 3-Huipke Biejein3-7
Treffers 99 5-Trefpunt Genhout 25-5

Week: 48     Maandag 26 November 2018
CTS Sittardia-Notenbalk 25-5
Wilhelmina-Sjus Mis9-1
De Bok Vet-Auwt Baek 26-4
Vrij Divisie 4A-Shanghai de Sjloes 30-0
Huipke Biejein-Treffers 99 57-3
Weverke ***-Trefpunt Genhout 24-6

Week: 50     Maandag 10 December 2018
Notenbalk 2-Weverke ***7-3
Sjus Mis-CTS Sittardia1-9
Auwt Baek 2-Wilhelmina4-6
Shanghai de Sjloes 3-De Bok Vet6-4
Treffers 99 5-Vrij Divisie 4A0-0
Trefpunt Genhout 2-Huipke Biejein2-8

Week: 51     Maandag 17 December 2018
Notenbalk 2-Sjus Mis9-1
CTS Sittardia-Auwt Baek 26-4
Wilhelmina-Shanghai de Sjloes 37-3
De Bok Vet-Treffers 99 59-1
Vrij Divisie 4A-Trefpunt Genhout 20-0
Weverke ***-Huipke Biejein4-6

Week: 2     Maandag 7 Januari 2019
Sjus Mis-Weverke ***4-6
Auwt Baek 2-Notenbalk 22-8
Shanghai de Sjloes 3-CTS Sittardia2-8
Treffers 99 5-Wilhelmina0-10
Trefpunt Genhout 2-De Bok Vet5-5
Huipke Biejein-Vrij Divisie 4A0-0

Week: 3     Maandag 14 Januari 2019
Sjus Mis-Auwt Baek 22-8
Notenbalk 2-Shanghai de Sjloes 35-5
CTS Sittardia-Treffers 99 54-6
Wilhelmina-Trefpunt Genhout 28-2
De Bok Vet-Huipke Biejein4-6
Weverke ***-Vrij Divisie 4A0-0

Week: 5     Maandag 28 Januari 2019
Weverke ***-Auwt Baek 20-10
Sjus Mis-Shanghai de Sjloes 31-9
Notenbalk 2-Treffers 99 55-5
CTS Sittardia-Trefpunt Genhout 28-2
Wilhelmina-Huipke Biejein5-5
De Bok Vet-Vrij Divisie 4A0-0

Week: 6     Maandag 4 Februari 2019
Shanghai de Sjloes 3-Auwt Baek 26-4
Treffers 99 5-Sjus Mis8-2
Trefpunt Genhout 2-Notenbalk 23-7
Huipke Biejein-CTS Sittardia4-6
Vrij Divisie 4A-Wilhelmina0-0
De Bok Vet-Weverke ***10-0

Week: 8     Maandag 18 Februari 2019
Weverke ***-Shanghai de Sjloes 30-10
Auwt Baek 2-Treffers 99 58-2
Sjus Mis-Trefpunt Genhout 24-6
Notenbalk 2-Huipke Biejein6-4
CTS Sittardia-Vrij Divisie 4A0-0
Wilhelmina-De Bok Vet10-0

Week: 9     Maandag 25 Februari 2019
Weverke ***-Wilhelmina0-10
De Bok Vet-CTS Sittardia4-6
Vrij Divisie 4A-Notenbalk 20-0
Huipke Biejein-Sjus Mis8-2
Trefpunt Genhout 2-Auwt Baek 22-8
Treffers 99 5-Shanghai de Sjloes 31-9

Week: 11     Maandag 11 Maart 2019
CTS Sittardia-Wilhelmina5-5
Notenbalk 2-De Bok Vet4-6
Sjus Mis-Vrij Divisie 4A0-0
Auwt Baek 2-Huipke Biejein8-2
Shanghai de Sjloes 3-Trefpunt Genhout 26-4
Treffers 99 5-Weverke ***10-0

Week: 12     Maandag 18 Maart 2019
Weverke ***-CTS Sittardia0-10
Wilhelmina-Notenbalk 27-3
De Bok Vet-Sjus Mis8-2
Vrij Divisie 4A-Auwt Baek 20-0
Huipke Biejein-Shanghai de Sjloes 37-3
Trefpunt Genhout 2-Treffers 99 56-4

Week: 14     Maandag 1 April 2019
Notenbalk 2-CTS Sittardia7-3
Sjus Mis-Wilhelmina0-10
Auwt Baek 2-De Bok Vet10-0
Shanghai de Sjloes 3-Vrij Divisie 4A0-0
Treffers 99 5-Huipke Biejein5-5
Trefpunt Genhout 2-Weverke ***10-0

Week: 15     Maandag 8 April 2019
Weverke ***-Notenbalk 20-10
CTS Sittardia-Sjus Mis10-0
Wilhelmina-Auwt Baek 25-5
De Bok Vet-Shanghai de Sjloes 36-4
Vrij Divisie 4A-Treffers 99 50-0
Huipke Biejein-Trefpunt Genhout 27-3

Week: 16     Maandag 15 April 2019
Sjus Mis-Notenbalk 22-8
Auwt Baek 2-CTS Sittardia4-6
Shanghai de Sjloes 3-Wilhelmina3-7
Treffers 99 5-De Bok Vet6-4
Trefpunt Genhout 2-Vrij Divisie 4A0-0
Huipke Biejein-Weverke ***10-0

Week: 19     Maandag 6 Mei 2019
Weverke ***-Sjus Mis0-10
Notenbalk 2-Auwt Baek 26-4
CTS Sittardia-Shanghai de Sjloes 34-6
Wilhelmina-Treffers 99 58-2
De Bok Vet-Trefpunt Genhout 28-2
Vrij Divisie 4A-Huipke Biejein0-0

Week: 20     Maandag 13 Mei 2019
Auwt Baek 2-Sjus Mis9-1
Shanghai de Sjloes 3-Notenbalk 26-4
Treffers 99 5-CTS Sittardia2-8
Trefpunt Genhout 2-Wilhelmina2-8
Huipke Biejein-De Bok Vet3-7
Vrij Divisie 4A-Weverke ***0-0