Divisie 2D
TeamPWDL+-P
1Sporthal Daalhof 5440033712
2Flying Arrows430128129
3Brook 133002289
4Aod Gullepe420219216
5Tönneke 3420219216
6Wertha 2411218224
7Capucijn 731029213
8Randstad 41100643
9Da Capo 530128221
10Haarderhof 230039210
11Capucijn 530039210
12Vrij Divisie 2D0000000

Kampioen
Promoveerd
Degradeerd
  * = 3 punten in mindering op eindstand
** = 6 punten in mindering op eindstand
                                          *** = Uit competitie


Week: 41     Dinsdag 9 Oktober 2018
Wertha 2-Tönneke 34-6
Sporthal Daalhof 5-Aod Gullepe6-4
Da Capo 5-Randstad 40-0
Capucijn 5-Capucijn 74-6
Flying Arrows-Haarderhof 27-3
Vrij Divisie 2D-Brook 10-0

Week: 42     Dinsdag 16 Oktober 2018
Wertha 2-Sporthal Daalhof 51-9
Aod Gullepe-Da Capo 57-3
Randstad 4-Capucijn 50-0
Capucijn 7-Flying Arrows2-8
Haarderhof 2-Vrij Divisie 2D0-0
Tönneke 3-Brook 14-6

Week: 43     Dinsdag 23 Oktober 2018
Sporthal Daalhof 5-Tönneke 38-2
Da Capo 5-Wertha 25-5
Capucijn 5-Aod Gullepe3-7
Flying Arrows-Randstad 44-6
Vrij Divisie 2D-Capucijn 70-0
Brook 1-Haarderhof 27-3

Week: 45     Dinsdag 6 November 2018
Haarderhof 2-Tönneke 33-7
Capucijn 7-Brook 11-9
Randstad 4-Vrij Divisie 2D0-0
Aod Gullepe-Flying Arrows1-9
Wertha 2-Capucijn 58-2
Sporthal Daalhof 5-Da Capo 510-0

Week: 46     Dinsdag 13 November 2018
Haarderhof 2-Capucijn 70-0
Brook 1-Randstad 40-0
Vrij Divisie 2D-Aod Gullepe0-0
Flying Arrows-Wertha 20-0
Capucijn 5-Sporthal Daalhof 50-0
Tönneke 3-Da Capo 50-0

Week: 47     Dinsdag 20 November 2018
Capucijn 7-Tönneke 30-0
Randstad 4-Haarderhof 20-0
Aod Gullepe-Brook 10-0
Wertha 2-Vrij Divisie 2D0-0
Sporthal Daalhof 5-Flying Arrows0-0
Da Capo 5-Capucijn 50-0

Week: 48     Dinsdag 27 November 2018
Capucijn 7-Randstad 40-0
Haarderhof 2-Aod Gullepe0-0
Brook 1-Wertha 20-0
Vrij Divisie 2D-Sporthal Daalhof 50-0
Flying Arrows-Da Capo 50-0
Tönneke 3-Capucijn 50-0

Week: 50     Dinsdag 11 December 2018
Randstad 4-Tönneke 30-0
Aod Gullepe-Capucijn 70-0
Wertha 2-Haarderhof 20-0
Sporthal Daalhof 5-Brook 10-0
Da Capo 5-Vrij Divisie 2D0-0
Capucijn 5-Flying Arrows0-0

Week: 51     Dinsdag 18 December 2018
Randstad 4-Aod Gullepe0-0
Capucijn 7-Wertha 20-0
Haarderhof 2-Sporthal Daalhof 50-0
Brook 1-Da Capo 50-0
Vrij Divisie 2D-Capucijn 50-0
Tönneke 3-Flying Arrows0-0

Week: 2     Dinsdag 8 Januari 2019
Aod Gullepe-Tönneke 30-0
Wertha 2-Randstad 40-0
Sporthal Daalhof 5-Capucijn 70-0
Da Capo 5-Haarderhof 20-0
Capucijn 5-Brook 10-0
Flying Arrows-Vrij Divisie 2D0-0

Week: 3     Dinsdag 15 Januari 2019
Aod Gullepe-Wertha 20-0
Randstad 4-Sporthal Daalhof 50-0
Capucijn 7-Da Capo 50-0
Haarderhof 2-Capucijn 50-0
Brook 1-Flying Arrows0-0
Tönneke 3-Vrij Divisie 2D0-0

Week: 5     Dinsdag 29 Januari 2019
Tönneke 3-Wertha 20-0
Aod Gullepe-Sporthal Daalhof 50-0
Randstad 4-Da Capo 50-0
Capucijn 7-Capucijn 50-0
Haarderhof 2-Flying Arrows0-0
Brook 1-Vrij Divisie 2D0-0

Week: 6     Dinsdag 5 Februari 2019
Sporthal Daalhof 5-Wertha 20-0
Da Capo 5-Aod Gullepe0-0
Capucijn 5-Randstad 40-0
Flying Arrows-Capucijn 70-0
Vrij Divisie 2D-Haarderhof 20-0
Brook 1-Tönneke 30-0

Week: 8     Dinsdag 19 Februari 2019
Tönneke 3-Sporthal Daalhof 50-0
Wertha 2-Da Capo 50-0
Aod Gullepe-Capucijn 50-0
Randstad 4-Flying Arrows0-0
Capucijn 7-Vrij Divisie 2D0-0
Haarderhof 2-Brook 10-0

Week: 9     Dinsdag 26 Februari 2019
Tönneke 3-Haarderhof 20-0
Brook 1-Capucijn 70-0
Vrij Divisie 2D-Randstad 40-0
Flying Arrows-Aod Gullepe0-0
Capucijn 5-Wertha 20-0
Da Capo 5-Sporthal Daalhof 50-0

Week: 11     Dinsdag 12 Maart 2019
Capucijn 7-Haarderhof 20-0
Randstad 4-Brook 10-0
Aod Gullepe-Vrij Divisie 2D0-0
Wertha 2-Flying Arrows0-0
Sporthal Daalhof 5-Capucijn 50-0
Da Capo 5-Tönneke 30-0

Week: 12     Dinsdag 19 Maart 2019
Tönneke 3-Capucijn 70-0
Haarderhof 2-Randstad 40-0
Brook 1-Aod Gullepe0-0
Vrij Divisie 2D-Wertha 20-0
Flying Arrows-Sporthal Daalhof 50-0
Capucijn 5-Da Capo 50-0

Week: 14     Dinsdag 2 April 2019
Randstad 4-Capucijn 70-0
Aod Gullepe-Haarderhof 20-0
Wertha 2-Brook 10-0
Sporthal Daalhof 5-Vrij Divisie 2D0-0
Da Capo 5-Flying Arrows0-0
Capucijn 5-Tönneke 30-0

Week: 15     Dinsdag 9 April 2019
Tönneke 3-Randstad 40-0
Capucijn 7-Aod Gullepe0-0
Haarderhof 2-Wertha 20-0
Brook 1-Sporthal Daalhof 50-0
Vrij Divisie 2D-Da Capo 50-0
Flying Arrows-Capucijn 50-0

Week: 16     Dinsdag 16 April 2019
Aod Gullepe-Randstad 40-0
Wertha 2-Capucijn 70-0
Sporthal Daalhof 5-Haarderhof 20-0
Da Capo 5-Brook 10-0
Capucijn 5-Vrij Divisie 2D0-0
Flying Arrows-Tönneke 30-0

Week: 19     Dinsdag 7 Mei 2019
Tönneke 3-Aod Gullepe0-0
Randstad 4-Wertha 20-0
Capucijn 7-Sporthal Daalhof 50-0
Haarderhof 2-Da Capo 50-0
Brook 1-Capucijn 50-0
Vrij Divisie 2D-Flying Arrows0-0

Week: 20     Dinsdag 14 Mei 2019
Wertha 2-Aod Gullepe0-0
Sporthal Daalhof 5-Randstad 40-0
Da Capo 5-Capucijn 70-0
Capucijn 5-Haarderhof 20-0
Flying Arrows-Brook 10-0
Vrij Divisie 2D-Tönneke 30-0