Divisie kampioenschappen DOL voor teams seizoen 2023-2024.
05-05-2024 12:19
Wedstrijd | |
---|---|
Uiterste Reserve - Heksenberg | do 09-05 |
Op De Bösch 1 - Lämke 1 | do 09-05 |
Buccaneers 1 - Nouveau 2 | 6 - 4 |
Galouppe - Scorpions | do 09-05 |
Tönneke 1 - Nouveau 1 | do 09-05 |
Diek 1 - Op De Bösch 2 | do 09-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
Lucky Darts - Mio 1 | 7 - 3 |
Op De Trepkes - Brandje United | 4 - 6 |
Nouveau 3 - Notenbalk 1 | do 09-05 |
Trefpunt Genhout - Sjpaorhutje | do 09-05 |
Dolle Treffers 1 - Nouveau Bitches | 7 - 3 |
Treffers 99 1 - Sport 1 | do 09-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
Diek 3 - Da Capo 1 | do 09-05 |
Lämke 3 - Tönneke 2 | do 09-05 |
BOCL Daalhof - Diek 2 | do 09-05 |
Vrij OKB - L`ambiance 1 | V - V |
Op De Bösch 4 - Cafe Daalhof | do 09-05 |
Barrock - Lämke 2 | 0 - 10 |
Wedstrijd | |
---|---|
Volkshuis - Treffers 99 2 | do 09-05 |
Sport 2 - Klaver Vier 1 | do 09-05 |
Brandtaveerne - DSD | 8 - 2 |
Shanghai De Sjloes - Centerpocket 1 | do 09-05 |
Beegter Bouncers - Sanderbouncers | 7 - 3 |
Raodhoes 1 - La Barca | do 09-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
ADGW - Helke | ma 06-05 |
Boskai 2 - Harie Boys | do 09-05 |
Sporthal Daalhof 1 - Kokerel 1 (uit de competitie) | 10 - 0 |
Boskai 3 - Haarderhof 1 | do 09-05 |
Tönneke 3 - Sporthal Daalhof 2 | do 09-05 |
Atrium - Boskai 1 | do 09-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
Benelux - Juliana | ma 06-05 |
Mio 2 (uit de competitie) - Dolle Treffers 2 | V - V |
Feron`s Corner - Ricky`s Pub Stein | di 07-05 |
Treffers 99 4 - Döbbele Vônck 1 | di 07-05 |
Klaver Vier 2 - Raodhoes 2 | 4 - 6 |
Barrels Zöstere - DVO | di 07-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
Heukske - Sport 3 | ma 06-05 |
Time Out - Joe`s Place | di 07-05 |
Powerplay 1 - Poart | di 07-05 |
Bie Jenny - Treffers 99 3 | di 07-05 |
Eck 1 - Stoakhoes | ma 06-05 |
Grote Wieluh - A Jen Kirch | do 09-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
Boskai 6 - Sporthal Daalhof 3 | 4 - 6 |
Joker Darts - Kokerel 2 | di 07-05 |
Auwen Toewn 2 - Boskai 4 | di 07-05 |
Tönneke 4 - Boskai 5 | di 07-05 |
Da Capo 2 - Auwen Toewn 1 | di 07-05 |
Wertha - L`ambiance 2 | di 07-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
Huipke Biejein - Centerpocket 2 | 7 - 3 |
Döbbele Vônck 2 - Eck 2 | ma 06-05 |
Powerplay 3 - Buccaneers 13 | di 07-05 |
Notenbalk 2 - Kroon | di 07-05 |
Treffers 99 5 - Powerplay 2 | ma 06-05 |
Treebeekse Treffers - Hophuys | 8 - 2 |
Wedstrijd | |
---|---|
Diek 4 (uit de competitie) - Lämke 7 | 0 - 10 |
Tönneke 7 - Op De Bösch 6 | ma 06-05 |
Diek 5 - Geusselt Sport (uit de competitie) | 10 - 0 |
Boskai 8 - Haarderhof 4 | ma 06-05 |
Lämke 5 - Haarderhof 2 | 8 - 2 |
Auwen Toewn 4 - Tönneke 5 | ma 06-05 |
Wedstrijd | |
---|---|
L`ambiance 3 - Auwen Toewn 3 | 1 - 9 |
Boemeler - Lämke 4 | 4 - 6 |
Boskai 9 - Jupiler | 6 - 4 |
Diek 6 - Haarderhof 3 | 4 - 6 |
Op De Bösch 5 - Boskai 7 | 9 - 1 |
Lämke 6 - Tönneke 6 | 2 - 8 |
Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.
Darts Organisatie Limburg
Marijkelaan 13A
6129 AB Urmond
IBAN NL70 SNSB 0878 2051 79
KvK Maastricht 140 66 788
Voorzitter: Marco Pol
Penningmeester: Michel Reuth
Secretaris: Guido Wieling